iSport.ua,  29 липня 2021, 04:45
0
514
Михайло Романчук виборов бронзу на дистанції 800 м вільним стилем

Український плавець Михайло Романчук став третім на дистанції 800 м вільним стилем на Олімпіаді в Токіо.

Лідер збірної України з плавання Михайло Романчук не зміг підтвердити статус фаворита і став лише третім у фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх у Токіо.

24-річний Романчук, який вийшов у фінал, встановивши у півфіналі новий олімпійський рекорд і рекорд України, у фіналі приплив третім з результатом у 7:42,33 хвилин.

З перших хвилини італієць Грегоріо Палтіньєрі пішов у відрив, але всі конкуренти тримали його на доступній відстані. У кінцівці пішли наздоганяти лідера чемпіон світу на цій дистанції німець Флоріан Велбрук і Романчук. Ще за 50 м до фінішу першим був Велбрук, але фінішний ривок Романчука і Палтіньєрі залишили його позаду.

На жаль, але у запалі боротьби з німцем Романчук пропустив ривок американця Роберта Фінке, який зумів випередити всіх і фінішувати першим - 1:41,87. Другим став Палтіньєрі -1:42,11.

Ще один українець у цьому фіналі 29-річний Сергій Фролов також гідно боровся, на середині дистанції навіть виходив на третє місце і фінішував на шостому місці (7:45,11).

Нагадаємо, це четверта медаль України на Олімпійських іграх у Токіо і четверта бронза. Романчука ми побачимо ще на дистанції 1500 м вільним стилем на цій Олімпіаді. Вже у п'ятницю, 30 липня, о 14:40 відбудеться кваліфікаційний заплив українця.