Японський дзюдоїст не пустив українця в півфінал олімпійського турніру

iSport.ua,  30 липня 2021, 07:36
0
362
Яків Хаммо (зліва) не зумів переграти японця

Український дзюдоїст Яків Хаммо, який виступає у ваговій категорії понад 100 кг, не зумів пробитися до півфіналу олімпійського турніру в Токіо.

Хаммо стартував на турнірі перемогою над румунським суперником Владутом Сіміонеску, вже на перших секундах виконавши прийом на оцінку вазарі і зберігши перевагу.

У чвертьфіналі суперником Якова став японець Хісайоші Харасава. Українець активніше розпочав зустріч і навіть виконав кидок, але судді його не зарахували. У підсумку за чотири хвилини основного часу рахунок був 0:0, а в додатковий час важкого і рівного поєдинку японцеві все-таки вдалося провести кидок на оцінку ippon, здобувши перемогу.

Яків Хаммо продовжить боротьбу за бронзу у втішному турнірі, де йому потрібно виграти два поєдинки до медалі. Перший суперник - Бекмурод Олтібоєв з Узбекистану.

Дивіться результати українців у Токіо 30 липня.