Джокович не зміг пробитися у фінал Олімпіади, програвши Звєрєву

iSport.ua,  30 липня 2021, 12:52
0
190

Сербський тенісист взяв перший сет, але потім поступився у двох наступних.

Перша ракетка світу Новак Джокович упустив шанс поборотися за золоту медаль на Олімпійських іграх-2020 на Токіо.

У півфіналі олімпійського турніру сербський тенісист у трьох сетах поступився Олександру Звєрєву (№5 ATP) з Німеччини.

Матч тривав 2 години і 5 хвилин. За цей час Джокович подав чотири ейси, допустив одну подвійну помилку і реалізував 3 з 8-ми брейк-поінтів. Звєрєв сім разів подав навиліт, також один раз помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 5 з 9-ти брейк-поінтів.

ОІ-2020 року, Півфінал.
Одиночний розряд. Чоловіки.

Новак Джокович (Сербія) - Олександр Звєрєв (Німеччина) - 6:1, 3:6, 1:6

Серб досить впевнено взяв перший сет, проте потім при рахунку 3:2 на свою користь дозволив супернику взяти сет, після чого практично без бою віддав вирішальний сет.

Таким чином, Звєрєв вийшов у фінал, де зіграє проти росіянина Карена Хачанова, який у півфіналі обіграв представника Іспанії Пабло Каррено-Бусто (6:3, 6:3). Джокович же спробує взяти бронзову медаль у матчі проти Каррено-Бусто.

Варто відзначити, що Джокович вперше програв з кінця травня і зазнав четвертої поразки в 42-х матчах нинішнього сезону. Звєрєв перервав його 22-матчеву переможну серію. Крім того, втретє в кар'єрі серб програв у 1/2 Олімпіади.

Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал Олімпіади в жіночому одиночному розряді.