iSport.ua,  1 серпня 2021, 05:03
0
1302
Михайло Романчук виграв другу олімпійську нагороду

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль Олімпійських ігор у Токіо. Це перша нагорода такого ѓатунку для України.

У фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем, куди Романчук вийшов з першим результатом, він традиційно для себе спокійно стартував, але вже до 400 метрів він наздогнав усіх конкурентів і вийшов на друге місце. До цього моменту сформувалася четвірка лідерів, яка відірвалася від усіх і йшла разом до фінішу.

За 100 метрів до фінішу зробили ривок німець Флоріан Велбрук і американець Роберт Фінке. Романчук ішов третім, але на останніх 50 метрах він зумів випередити німця, показавши результат 14:40,66. Фінке виграв з результатом 14:39,65, а Верлбрук став третім - 14:40.91. Італійський плавець Грегоріо Палтріньєрі став четвертим у цій групі лідерів.

Сергій Фролов, ще один українець у цьому фіналі, з часом 15:04,26 став восьмим.

Нагадаємо, це друга медаль Романчука в Токіо - на 800 м він виграв бронзу.