Хижняк вийшов у півфінал Олімпіади і гарантував собі медаль

iSport.ua,  1 серпня 2021, 06:44
0
941
Олександр Хижняк (справа) виграв поєдинок

Лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк, який виступає в категорії до 75 кг, зумів вийти до півфіналу літніх Олімпійських ігор у Токіо і гарантував собі мінімум бронзову медаль.

У чвертьфіналі українець виграв роздільним рішенням суддів у представника Домініканської Республіки Юрі Седеньйо.

Суперник українця з перших секунд кинувся на Хижняка, який пішов на обмін ударами. Боксери влаштували рубку перші 30 секунд. Після цього Седеньйо все-таки "віддав ринг" Хижняку, ставши працювати другим номером.

Хижняк традиційно працював агресивно, тиснув на суперника і викидав багато ударів, але Седеньйо показав другий свій бік. У кінці другого раунду вже після гонгу на перерву він вдарив українця, чим завів Олександра і наш боксер висловив претензії суперникові. А на початку третього раунду Юрі пробив українцеві нижче пояса і рефері несподівано відрахував Хижняку нокдаун.

На щастя, це не вплинуло на результат бою, хоча тайський арбітр все-таки побачив у бою перемогу Седеньйо. Решта суддів не сумнівалися в перемозі українця, який виграв бій 4:1 (30:27,29:28, 30:27, 28:29, 30:27).

Суперником Хижняка в півфіналі 5 серпня стане Емір Марсьяль (Філіппіни), який у чвертьфіналі нокаутував вірменина Армана Дарчиняна.