Насібов феєрично вирвав путівку у фінал Олімпіади

iSport.ua,  3 серпня 2021, 12:46
0
527

Український борець гарантував собі нагороду Олімпійських ігор в Токіо.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов, який виступає в категорії до 67 кг, пробився до фіналу Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Парвіз Насібов спершу впевнено пройшов данця Фредеріка Б’єррехуса, а в чвертьфіналі на пріоритеті виграв у представника ROC Артема Суркова.

За вихід у фінал Парвіз боровся з єгиптянином Мохаммедом Ібрагімом Ель-Саєдом, який є дворазовим чемпіоном світу у віці до 23 років. Єгиптянин першим отримав бал за активність, а потім в партері провів ще і кидок на 4 бали. А коли в середині другого періоду Ель-Саєд отримав ще один бал за активність і повів 6:0, здавалося, він буде у фіналі.

Але наш борець проявив характер і бажання до перемоги, йшов активно вперед і за дві хвилини, що залишилися, зумів зрівняти рахунок, провівши останню результативну дію на останніх секундах 6:6, що означало перемогу Насібова, який останнім провів результативну дію.

Фінал у категорії до 67 кг відбудеться завтра, 4 серпня.