Український нардеп вийшов у фінал Олімпіади

iSport.ua,  3 серпня 2021, 13:09
0
767

Жан Беленюк буде боротися за золото Олімпійських ігор в Токіо.

Срібний призер Олімпіади в Ріо у греко-римській боротьбі Жан Беленюк вийшов у фінал літніх Олімпійських ігор в Токіо в категорії до 87 кг.

Беленюк в 1/8 фіналу взяв реванш у серба грузинського походження чемпіона Європи-2021 Зураба Датунашвілі, якому програв у чвертьфіналі на європейській першості навесні цього року. Потім Жан на пріоритеті пройшов алжирського борця Башира Сід Асара.

У півфіналі Жан зустрівся з хорватом Іваном Хуклеком. Перший період закінчився з мінімальною перевагою Хуклека, який отримав бал за активність, але на початку другого періоду активнішим був уже Беленюк, який отримав бал за активність плюс шанс в партері. А там Жан провів атаку на 4 бали, а потім накат ще на 2 бали і повів 7:1. Переможний рахунок українець втримав.

Фінал у категорії до 87 кг відбудеться завтра, 4 серпня. Суперником українця стане Віктор Лорінц (Угорщина), якого Жан перемагав у фіналі чемпіонату світу-2019 року.