Рижикова і Ткачук у неймовірному фіналі Олімпіади увійшли до шістки найкращих

iSport.ua,  4 серпня 2021, 05:45
0
511

Дві українки гідно виступили у фіналі на 400 м з бар'єрами.

Дві українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук гідно виступили у фіналі Олімпійських ігор на дистанції 400 м з бар'єрами.

Українки вийшли у фінал з 7-м і 8-м результатами, тому стартували незручними 2 і 3 доріжками. За прогнозами у фіналі були три явних фаворитки, які в підсумку виправдали очікування і розіграли медалі.

Американська легкоатлетка Сідні Маклафлін виграла золото з новим світовим рекордом 51,46. Срібним призером стала американка Деліла Мухаммад, яка пробігла також швидше від попереднього світового рекорду - 51,58 с.

Бронза дісталася Фемці Бол з Нідерландів, яка фінішувала з новим рекордом Європи - 52,03.

Найкращою з українок стала Анна Рижикова, яка фінішувала п'ятою з результатом 53.48 с, а відразу за нею з найкращим особистим результатом фінішувала Вікторія Ткачук - 53,79 с.