Збірна США вийшла у фінал олімпійського турніру з баскетболу

iSport.ua,  5 серпня 2021, 09:26
0
235

Американці обіграли національну команду Австралії.

У четвер, 5 серпня, в рамках півфіналу баскетбольного турніру Олімпійських ігор в Токіо зустрічалися збірні США і Австралії.

Першу половину матчу команди показали рівну гру, проте все змінила третя чверть, в якій американські баскетболісти знищили суперника (32:10).

Австралійці не змогли видати подібний результат в заключній чверті. Таким чином, збірна США здобула перемогу з рахунком 97:78.

Найкращим гравцем поєдинку став Кевін Дюрант, який провів на паркеті 30 хвилин і набрав 23 очки, зробив дев'ять підборів і виконав дві передачі.