Гутцайт: 19 медалей - це великий успіх України на Олімпіаді

iSport.ua,  8 серпня 2021, 13:21
0
658

Міністр зазначив, що дуже болючим була поразка Олександра Хижняка в фіналі олімпійського боксерського турніру.

Міністр у справах молоді та спорту України Вадим Гутцайт прокоментував результат України на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.

"19 медалей - це реально великий успіх України на Олімпіаді. Ми важко почали гру, бачили, який був тиск на спортсменів, коли гранди не отримували медалей.

Потім наші спортсмени почали вигравати, перемагати. Бронза - це велика нагорода на Олімпіаді. Так, не пощастило завоювати більше золотих нагород.

Болючої поразки для нас, для України - це поразка Олександра Хижняка. Ми 100% чекали від нього золото, все до цього йшло. Я був на його півфіналі, це був дуже складний бій. Він переміг, це, як говорили, був золотий бій за перше місце.

Ми розуміли, що він буде чемпіоном, тому що бразилець був йому під силу. Але так сталося. Але потрібно дивитися, що 19 медалей ми отримали, потрапили в топ-20 за кількістю медалей. 206 учасників Олімпіади, а ми - 16-ті за медалями. Я вважаю, це успіх.

Потрібно це говорити, потрібно про це кричати, дякувати всім наших спортсменам і тренерам. Я хочу подякувати нашому спортивному співтовариству, що нас підтримували. Хочу подякувати всім українцям, ми відчували цю підтримку", - сказав Гутцайт в ефірі UA: Перший.

Раніше повідомлялося, що Україна на Олімпіаді в Токіо повторила результат Лондона-2012 за кількістю виграних медалей.

Зазначалося, що Україна зайняла найгірше в історії місце в медальному заліку Олімпійських ігор.