Ястремська здобула непросту перемогу на старті турніру в Цинциннаті

iSport.ua,  18 серпня 2021, 11:37
0
92

Українка у двох сетах обіграла американську тенісистку.

Друга ракетка України Даяна Ястремська (№50 WTA) здобула перемогу в матчі першого кола турніру WTA в Цинциннаті (США).

21-річна українка у двох сетах обіграла американську тенісистку Кеті Макнеллі (№136 WTA), яка потрапила на турнір завдяки wild-card. Матч тривав 2 години і 3 хвилини, і не був дуже простим для Даяни.

Українка в першому сеті поступалася 2:4, але зуміла відігратися і взяти сет. У другому сеті Даяна також програвала в рахунку - 2:5, але знову завершила його у свою користь. Примітно, що обидва сети Ястремська виграла на тай-брейку.

WTA 1000. Цинциннаті, США
Перше коло

Даяна Ястремська (Україна) - Кеті Макнеллі (США) - 7:6 (3), 7:6 (1)

По ходу зустрічі українка подала два ейси, допустила п'ять подвійних помилок і реалізувала 3 з 7-ми брейк-пойнтів. Її суперниця тричі подала навиліт, п'ять разів помилилася при введенні м'яча в гру і реалізувала 3 з 4-х брейк-пойнтів.

У наступному колі Ястремській належить зіграти проти Барбори Крейчикової з Чехії.