Жіноча збірна України здобула першу перемогу на ЧЄ-2021 з волейболу

iSport.ua,  21 серпня 2021, 20:05
0
429

Підопічні Орлова здобули важливу перемогу в боротьбі за вихід в плей-офф.

Жіноча збірна України з волейболу здобула перемогу над Фінляндією в третьому турі чемпіонату Європи-2021.

Після двох поразок з рахунком 0:3 в матчах проти фавориток групи і всього Євро Нідерландів і Туреччини наша команда повинна була вигравати цей матч, щоб зберігати шанси вийти в плей-офф.

Перший сет наші волейболістки виграли впевнено 25:19, у другому змусили понервувати, але все ж контролювали ситуацію і виграли 25:23, а ось в третьому сеті, ведучи 24:22 і маючи два матч-поїнти українки дозволили суперницям перевести гру на тайбрейк і виграти сет.

У четвертій партії Фінляндія довгий час вела в рахунку, виграючи 4-5 очок, але наші спортсменки зуміли переломити хід гри, зрівняли рахунок і довели гру до перемоги.

Далі у збірної України день перерви, а в понеділок, 23 серпня, Україна зіграє проти збірної Швеції.

Фінляндія - Україна 1:3 (19:25, 23:25 28:26, 22:25)