Рижикова зайняла четверте місце в бігу на 400 м з бар'єрами на етапі Діамантової ліги в США

iSport.ua,  22 серпня 2021, 10:46
0
92
Рижикова зайняла четверте місце в бігу на 400 м з бар єрами на етапі Діамантової ліги в США

До третього місця українці не вистачило дві десятих секунди.

У Юджині (США) відбувся перший після Олімпійських ігор у Токіо етап Діамантової ліги.

Українська легкоатлетка Ганна Рижикова взяла участь в змаганнях з бігу на 400 метрів з бар'єрами. 31-річна спортсменка показала час 54:20 с, зайнявши четверте місце. До п'єдесталу їй не вистачило дві дев'ятих секунди.

Перемогу в цій дисципліні здобула срібна медалістка ОІ-2020 американка Далайла Мухаммад, яка показала результат 52:77 с.

Зазначимо, що наступний етап Діамантової ліги відбудеться 26 серпня в Лозанні (Швейцарія).

4. Анна Рижикова (Україна) - 54.40

Нагадаємо, на Олімпіаді в Токіо Рижикова фінішувала п'ятою з результатом 53:48 с.

Раніше повідомлялося, що українка Ірина Геращенко вперше в кар'єрі здобула перемогу на етапі Діамантової ліги.