Мерешко - паралімпійська чемпіонка на дистанції 50 м вільним стилем, у Гонтар - бронза

iSport.ua,  25 серпня 2021, 12:57
0
172

Дві з трьох українок виграли медалі в одному запливі.

Відразу три українки вийшли на старт фінального запливу в плаванні на 50 метрів вільним стилем (клас S6, плавці з фізичними порушеннями середнього рівня).

Олімпійською чемпіонкою стала Єлизавета Мерешко, яка встановила паралімпійський рекорд на цій дистанції, обійшовши попередню рекордсменку Елізабет Маркс зі США (яка також побила свій попередній рекорд).

Єлизавета Мерешко радіє першому місцю / Джерело: Getty Images

Третє місце зайняла Ганна Гонтар, а Вікторія Савцова посіла п'яте місце в цьому запливі.