Світоліна перемогла у дводенній битві з Ферро в Чикаго

iSport.ua,  25 серпня 2021, 21:48
0
239

Українка дотиснула суперницю, впевнено зігравши після перерви, і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла поєдинок другого раунду на турнірі серії WTA 250 в Чикаго і вийшла у чвертьфінал.

Її поєдинок з Фіоною Ферро із Франції почався ще у вівторок, але був зупинений за рахунку 4:4 через несприятливі погодні умови.

Під час догравання Світоліна відразу взяла два гейми і виграла перший сет, а потім впевнено взяла і другий сет, вигравши матч - 6:4, 6:4.

Загалом матч тривав 1 годину і 35 хвилин. Світоліна виконала 6 брейків та програла 4 гейми на своїй подачі.

У наступному раунді Світоліна зіграє проти ще однієї француженки Крістіни Младенович.