Два фінали і дві бронзи: українці гарантували чотири медалі в настільному тенісі

iSport.ua,  28 серпня 2021, 09:47
0
119

Українські паралімпійці показали відмінний результат у змаганнях з настільного тенісу.

У рамках програми четвертого дня Паралімпійських ігор-2020 у Токіо проходить розіграш медалей з настільного тенісу.

У цьому виді спорту досить успішно виступили українські спортсмени, вже завоювавши дві бронзи, а також гарантувавши ще дві медалі.

Так, українка Марина Литовченко (клас 6) здобула перемогу в півфіналі над російською спортсменкою Раїсою Чебаникою (3:0), і, таким чином, буде боротися за золото.

У фіналі турніру Литовченко доведеться зустрітися із ще однією представницею Паралімпійського комітету Росії Маляк Алієвою. Їхній матч відбудеться в понеділок, 30 серпня.

А ось в рамках розіграшу у чоловіків (клас 8) Україна вже отримала бронзову нагороду, а також буде боротися за золото. У півфіналі турніру Максим Ніколенко поступився китайцеві Чжао Шуай (1:3), посівши третє місце.

Віктор Дідух ж виграв у Пен Вейнаня з Китаю (3:2), і тепер зіграє в фіналі проти кривдника Ніколенка. Розіграш золотої нагороди відбудеться в понеділок, 30 серпня.

І ще одну бронзову нагороду Україні приніс Іван Май, який виступає в класі 9. У півфінальному матчі українець не впорався з представником Австралії Ма Ліном (1:3).

Зазначимо, що спортсмени класів 6-10 - це спортсмени з фізичними вадами, які змагаються стоячи.