Богодайко у неймовірному фіналі виграв золото Паралімпіади

iSport.ua,  28 серпня 2021, 11:20
0
411

Український світовий рекордсмен виграв свій заплив.

Український плавець Євген Богодайко виграв золоту медаль у запливі на 100 метрів брасом у категорії SB6.

Зі старту запливу лідерство завоював інший українець Андрій Трусов, але після перших 50 метрів далеко вперед вирвався колумбійський спортсмен.

Проте, Богодайко, якому належить світовий рекорд на цій дистанції, зумів його наздогнати і останнім ривком виграти золоту медаль. Відрив становив лише 0,06 секунди. Трусов зайняв тільки сьоме місце.

Для Богодайка це шоста золота медаль Паралімпійських ігор, а також 13-а медаль в цілому.