iSport.ua,  3 вересня 2021, 08:39
0
43

Українець програв 22 секунди паралімпійському чемпіону з Франції.

У десятий день Паралімпійських ігор-2020 в Токіо (Японія) був розіграний комплект медалей в груповій шосейній гонці серед чоловіків (клас С4-5 - спортсмени, які можуть використовувати звичайні велосипеди).

Український велогонщик Єгор Дементьєв став другим в цій дисципліні, поступившись переможцю 22 секунди. Зазначимо, що дистанція гонки становить 92,4 км.

Результати гонки:

1. Кевін ле Кунфф (Франція) - 2:14:49

2. Єгор Дементьєв (Україна) - 2:15:11

3. Деніел Абрахам (Нідерланди) - 2:15:20

Нагадаємо, ця медаль стала третьою для Дементьєва в Токіо - раніше він завоював бронзу в гонці переслідування на велотреку (4000 м) і став віце-чемпіоном у гонці з роздільним стартом.

Раніше повідомлялося, що українець Сергій Ємельянов став паралімпійським чемпіоном у веслуванні на байдарках і каное.