Трусов завоював шосту медаль на Паралімпіаді в Токіо

iSport.ua,  3 вересня 2021, 12:05
0
125

Українець став другим у запливі на 50 метрів батерфляєм.

У рамках Паралімпійських ігор-2020 на Токіо (Японія) завершився фінальний заплив на дистанції 50 метрів батерфляєм (клас S7 - плавці з фізичними порушеннями).

Український плавець Андрій Трусов завоював срібло на цій дистанції, показавши результат 29.03 секунди. Переможцем став американець Еван Остін, який випередив 21-річного українця на 0.05 секунди.

Бронза дісталася представнику Колумбії Карлосу Даніелю Серрано Сарате.

Ще один українець, Євген Богодайко, який брав участь у запливі, став п'ятим.

Результати запливу:

1. Еван Остін (США) - 28.98 с;
2. Андрій Трусов (Україна) - 29.03 с;
3. Карлос Даніель Серрано Сарате (Колумбія) - 29.34 с;
...
5. Євген Богодайко (Україна) - 29.70 с.

Відзначимо, що для Трусова ця медаль стала шостою в Токіо.

Він виграв золото на дистанціях 100 метрів на спині та 50 метрів вільним стилем, взяв срібло в запливах на 200 метрів комплексним плаванням і 400 метрів вільним стилем, а також виграв командну бронзу в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

Раніше повідомлялося, що Максим Кріпак став п'ятикратним чемпіоном Паралімпіади-2020.