Світоліна пробилася до чвертьфіналу US Open

iSport.ua,  5 вересня 2021, 21:10
0
319

Українка не зазнала проблем у матчі проти Халеп.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату США.

У матчі четвертого раунду наша співвітчизниця перемогла екс-першу ракетку світу Симону Халеп з Румунії.

Поєдинок тривав 1 годину 15 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 6:3. Світоліна реалізувала п'ять брейк-поінтів з 11, зробила п'ять ейсів і зробила одну подвійну помилку.

Таким чином, Еліна вдруге в кар'єрі вийшла до чвертьфіналу US Open. У 2019 українка дійшла в Нью-Йорку до півфіналу.

У чвертьфіналі нинішнього розіграшу US Open Світоліна зіграє з переможницею матчу Анжелік Кербер (Німеччина) - Лейла Анни Фернандес (Канада).