Українці зайняли призові місця у фіналі Діамантової ліги

iSport.ua,  10 вересня 2021, 02:08
0
268

Підійшов до кінця черговий сезон Діамантової ліги і визначилися всі його переможці. Проценко та Рижикова показали гідні результати.

На жаль, українські спортсмени не виграли жодного фіналу, а брали участь всього в чотирьох з 32-х.

У другий день виступили три українських спортсмени.

Українська бігунка Ганна Рижикова змогла стати третьою в забігу на 400 метрів в бар'єрами, поступившись тільки неймовірній Фемке Бол з Нідерландів і американці Шамір Літтл. Більш того, лише на 0,06 секунди Рижикова випередила іншу українку - Вікторію Ткачук, яка стала четвертою в цьому забігу.

Анна Рыжикова
Ганна Рижикова

Також взяв участь в фіналі  український стрибун у висоту Андрій Проценко. Досвідчений спортсмен з першого разу взяв три "обов'язкові" висоти, а потім йому знадобилося п'ять спроб, щоб взяти 2,30 - кращий особистий результат в цьому сезоні.

Уже коли стало зрозуміло, що Андрій посяде друге місце, він захотів поборотися з олімпійським чемпіоном Джанмарко Тамбері, але не взяв ні висоту 2,32, ні 2,34, тоді як італійцеві підкорилися обидві.

Зазначимо, що 8 вересня друге місце в секторі стрибків у висоту у жінок зайняла Ярослава Магучіх, а третьою зі стрибків у довжину стала Марина Бех-Романчук.