Мотор вирвав перемогу у бухарестського Динамо в матчі Ліги чемпіонів

iSport.ua,  21 жовтня 2021, 21:52
0
82

Запорізький Мотор на своєму майданчику обіграв румунське Динамо в матчі п'ятого туру гандбольної Ліги чемпіонів (28:27).

Перший тайм завершився при рівному рахунку - 13:13. У другій половині матчу запорізька команда діяла трохи активніше, що дозволило Мотору контролювати хід поєдинку практично до самого кінця.

На останніх хвилинах Динамо перехопило ініціативу і відновило паритет, однак Мотор зібрався з силами і довів матч до перемоги. Вирішальний гол був покинутий на останній хвилині поєдинку.

Нагадаємо, Мотор займає шосте місце в своїй групі, набравши чотири очки в п'яти матчах.

Мотор - Динамо 28:27 (13:13 15:14)