Давидова виграла індивідуальні перегони в Естерсунді, Валя Семеренко - у ТОП-20

iSport.ua,  27 листопада 2021, 14:48
0
180

Українка відстала від переможниці перегонів на 3 хвилини 11 секунд.

У шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулися індивідуальні перегони на 15 кілометрів у жінок.

Перемогу в гонці здобула чешка Маркета Давидова. Спортсменка подолала дистанцію за 41 хвилину та 45,9 секунди, не допустивши жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах.

Друге місце посіла австрійка Ліза Хаузер, а трійку найкращих замкнула німкеня Деніз Херман.

Найкращою з українок стала Валя Семеренко. Спортсменка допустила один промах на вогневих рубежах та відстала від переможниці гонки на 3 хвилини 11 секунд. Юлія Джима із трьома промахами фінішувала 22-ою.

Наступні перегони пройдуть 28 листопада.