Ураган сенсаційно обіграв Леванте в еліт-раунді Ліги чемпіонів

iSport.ua,  1 грудня 2021, 20:55
0
149

Команда Павленка видала феноменальну кінцівку та забила три м'ячі за три хвилини.

Івано-Франківський Ураган з перемоги стартував у групі еліт-раунду Ліги чемпіонів з футзалу.

У матчі першого туру підопічні Максима Павленка обіграли іспанський Леванте. Поєдинок завершився з рахунком 3:5 на користь української команди.

Аж до 36-ї хвилини віце-чемпіони Іспанії вели в рахунку 3:2. Проте потім гравці Урагану перехопили ініціативу і вбили у ворота суперника три голи.

Нагадаємо, вже 2 грудня український клуб зустрінеться з португальською Бенфікою.

Леванте - Ураган 3:5

Голи: Тольра, 11, 23, да Сілва, 30 - Коваль, 12, 36, Абакшин, 17, 37, Фаренюк, 38.

Попередження: Педріто, Кардозо.