iSport.ua,  2 грудня 2021, 18:55
0
254

До вашої уваги - результати чоловічого спринту.

У шведському Естерсунді відбувся спринт у чоловіків у рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем гонки став представник Швеції Себастьян Самуельссон, який показав час 22 хвилини 8 секунд. Швед допустив один промах за два вогневі рубежі.

Друге місце посів французький біатлоніст Емільєн Жаклен, який програв лідеру 17 секунд. Трійку найкращих замкнув ще один представник Франції Кантен Фійон Майє, який відстав від першого місця на 22 секунди.

Капітан чоловічої команди України Дмитро Підручний став найкращим із співвітчизників. Він показав 23 результат, програвши лідеру більше хвилини. Підручний припустився одного промаху під час вогневих рубежів, але сильно програв за швидкістю.