Українські рапіристки виграли етап Кубка світу у Румунії

0
61
Юніорська збірна України

У фіналі змагань U-20 українські дівчата впевнено обіграли представниць Росії.

Юніорська збірна України з фехтування перемогла на етапі Кубка світу. Українські дівчата у румунському місті Тімішоара перемогли на змаганнях у рапірі, у фіналі легко здолавши Росію 40:34.

Зазначимо, що це перше в історії України юніорське золото етапу Кубка світу у командній першості. До цього на змаганнях також було обіграно команди Угорщини та Польщі.

Україна виступала в такому складі: Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Крістіна Петрова та Катерина Буденко. Зазначимо, що для Полозюк ця медаль стала другою на турнірі. Раніше 19-річна спортсменка програла у фіналі одиночного розряду та здобула срібло.