Середа взяв срібло юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду

iSport.ua,  7 грудня 2021, 19:55
0
15

Ця медаль стала шостою для України та другою для спортсмена на світовій першості.

Українець Олексій Середа став срібним призером юніорського чемпіонату світу зі стрибків у воду, що проходить у Києві.

15-річний спортсмен показав другий результат у стрибках із 3-метрового трампліна, набравши 491,75 бала та поступившись лідерові 1,55 пункту.

Перше та третє місця посіли представники Італії Маттео Санторо (493,30) та Маттео Кафієро (468,10) відповідно.

Ця медаль стала шостою для України на юніорському чемпіонаті світу та другою для самого Середи. Раніше він завоював золото у стрибках із 10-метрової вежі.

Крім того, золоті нагороди раніше взяли Данило Коновалов та Ксенія Байло. Коновалов у парі з Богданом Чижовським вибороли срібло у синхронних стрибках, а Байло також стала бронзовою призеркою змагань.