Середа та Аванесов - чемпіони світу серед юніорів у синхронних стрибках

iSport.ua,  8 грудня 2021, 19:24
0
24

Юні спортсмени Олексій Середа та Данило Аванесов принесли Україні четверте "золото" світової першості.

Українці Олексій Середа та Данило Аванесов завоювали "золото" юніорського чемпіонату світу у синхронних стрибках з вишки.

За підсумками змагань наші спортсмени набрали 321,30 балів, випередивши найближчих конкурентів із Росії Максима Малофєєва та Сандро Рогаву на 18,12 бала.

Бронзовими призерами стали представники Бразилії Діогу Сілва та Фігереду Перейра – 298,47 пунктів.

Це вже сьома медаль у скарбничці збірної України на чемпіонаті світу, що проходить у Києві. На рахунку наших юніорів чотири золоті, дві срібні та одна бронзова медалі.

Раніше повідомлялося, що Середа став срібним призером юніорського чемпіонату світу.