Ельвіра Еберг виграла гонку переслідування в Ансі, Блашко - у ТОП-20

iSport.ua,  18 грудня 2021, 14:37
0
143

В Ансі (Франція) завершилися перегони у жінок.

У суботу, 18 грудня, у французькому Ансі жіночою гонкою переслідування продовжився четвертий етап Кубка світу.

На дистанцію вийшли три українки: Олена Білосюк, Дар'я Блашко та Юлія Джима. Найкращою серед них стала Блашко, яка фінішувала на 20 позиції з одним колом штрафу. Білосюк прийшла до фінішу 25-го, допустивши один промах. Джима ж зійшла з дистанції через провальну роботу на вогневих рубежах.

Перемогу в перегонах здобула шведська спортсменка Ельвіра Карін Еберг. Біатлоністка допустила два промахи за чотири рубежі. Цікаво, що шведка вперше виграла етап Кубка світу в кар'єрі.

Друге місце посіла представниця Франції Жюлья Сімон, яка піднялася із 13-ї позиції. Трійку найкращих замкнула шведська біатлоністка Ханна Еберг. Спортсменка на останньому колі обігнала Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія).