Біатлон: Логінов виграв спринт в Оберхофі, Цимбал – у ТОП-20

iSport.ua,  7 січня 2022, 13:54
0
426

У німецькому Оберхофі відбулися перші перегони після різдвяної перерви.

У п'ятницю, 7 січня, в Оберхофі (Німеччина) стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону, в рамках якого відбулися спринтерські перегони у чоловіків.

Перемогу здобув російський біатлоніст Олександр Логінов, який припустився лише одного промаху на вогневих рубежах, незважаючи на сильний снігопад. Ця перемога стала першою для спортсмена у сезоні-2021/22.

Друге місце дісталося лідеру загального заліку Кубка світу Емільєну Жаклену. Француз помилився на двох вогневих рубежах і програв Логінову 6,5 секунди.

Замкнув трійку найкращих представник Норвегії Стурла Холм Легрейд, котрий з одним промахом програв переможцю 15,1 секунди.

Найкращим серед представників України став Богдан Цимбал – з одним промахом він зайняв 19-й рядок у фінішному протоколі. Антон Дудченко також не зумів закрити одну ціль і став 26-м.

У Дмитра Підручного та Артема Пріми гонка не задалася – вони обидва допустили по чотири промахи на вогневих рубежах, зайнявши в результаті 44-е та 66-е місця відповідно.

Тарас Лесюк не зумів закрити п'ять мішеней, показавши лише 76 результат на фініші.

Таким чином, лише троє українців зуміли відібратися у гонку переслідування – Цимбал, Дудченко та Підручний.