Норвегія виграла естафету в Оберхофі, Україна посіла 10 місце

iSport.ua,  8 січня 2022, 14:59
0
319

Українська команда не спромоглася поборотися за медалі.

У німецькому Оберхофі пройшла змішана естафета у рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

У гонці взяли участь 24 команди. Перемогу в естафеті святкувала збірна Норвегії, у складі якої виступали Тар'єй Бе, Йоханнес Бе, Інгрід Тандревольд та Марте Олсбю-Ройселанн. Переможці перегонів подолали дистанцію в 4x7,5 км за 1 годину 28 хвилин та 51 секунду.

На другій позиції фінішувала Білорусь (+23,1), а третіми стали французькі біатлоністи (+2:01.3).

Збірна України посіла 10-те місце, відставання від переможців становило 4:00,9. Нашу команду представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Валентина Семеренко та Юлія Джима.

Результати перегонів:

1. Норвегія (0+6), 1:28:51,4

2. Білорусь (0+5), +23,1

3. Франція (0+11), +2:01,3

10. Україна (0+12), +4:00,9

О 15:45 в Оберхофі відбудеться сінгл-мікст, де українську команду представлять Артем Тищенко та Дар'я Блашко.