Фійон Майє виграв гонку переслідування, двоє українців у ТОП-30

iSport.ua,  9 січня 2022, 14:15
0
213

Розв'язка пасьюта подарувала несподівану кінцівку.

У неділю, 9 січня, відбулися перегони у чоловіків у рамках п'ятого етапу Кубка світу в Оберхофі (Німеччина).

Тривалий час на першому місці йшов російський біатлоніст Олександр Логінов, який стартував першим після перемоги у спринті.

Однак на останньому вогневому рубежі Логінов допустив три промахи, які змістили його з лідируючих місць. У результаті росіянин вийшов на третій сходинці, а лідерство захопив французький біатлоніст Кантен Фійо Майє. Йому вдалося втримати перевагу над суперниками, вигравши перегони.

Друге місце посів представник Швеції Себастьян Самуельссон, який поступився лідеру десять секунд. На останньому колі була боротьба за бронзову медаль. Логінов йшов третім після стрільби, але на колі пропустив уперед двох норвежців - Тар'єй Бе і Стурла Легрейд. У результаті бронзу виграв Бе.

Щодо українських біатлоністів, то найкращим став Богдан Цимбал, який прийшов до фінішу 23-м. Порівняно зі спринтом він втратив чотири позиції. Практично одразу за ним приїхав Антон Дудченко, який приїхав 26-м рівно на тій позиції, на якій і стартував.

Капітан чоловічої команди Дмитро Підручний приїхав до фінішу 38-м. На його рахунку шість промахів, але йому вдалося все одно піднятися у підсумковому списку. Дмитро стартував 44, а приїхав 38.