iSport.ua,  11 січня 2022, 08:59
0
56

Українець у двох сетах поступився представнику США.

У Мельбурні (Австралія) триває кваліфікація до першого турніру Великого шолома у 2022 році - Australian Open.

У першому колі кваліфікації виступив український тенісист Сергій Стаховський (№220 ATP). Друга ракетка України зустрівся з представником США Джефрі Джоном Вольфом (№210 ATP), але зазнав поразки.

Матч тривав 1 годину 22 хвилини. За цей час Стаховський подав чотири ейси, жодного разу не помилився при введенні м'яча у гру та реалізував один із двох брейк-поїнтів.

Його суперник двічі подав навиліт, не припустився жодної подвійної помилки і реалізував три з 13-ти брейк-поїнтів.

Australian Open

Мельбурн, Австралія

Кваліфікація, перше коло

Джеффрі Джон Вольф (США) - Сергій Стаховський (Україна) - 6:3, 6:4

Варто зазначити, що у другому сеті Стаховський зробив брейк і вів з рахунком 4:2, але потім американець узяв чотири гейми поспіль та виграв матч.

Раніше повідомлялося, що українець Віталій Сачко пробився до другого кола кваліфікації Australian Open на відмові суперника.