Біатлон: Олсбю Ройселанд виграла переслідування у Рупольдингу, Джима - у ТОП-25

iSport.ua,  16 січня 2022, 14:52
0
128

Норвезька біатлоністка стала тріумфатором чергового етапу Кубка світу.

У німецькому Рупольдингу завершилися перегони у рамках заключного змагального дня шостого етапу Кубка світу.

Переможницею пасьюта стала норвезька біатлоністка Марте Олсбю Ройселанд, яка раніше виграла аналогічний етап в Оберхофі на тиждень раніше. Марті продемонструвала безпомилкову стрілянину, завдяки чому змогла випередити шведку Ельвіру Еберг, яка по разу промахнулася в кожній стрільбі лежачи.

Відразу за норвежкою фінішували обидві сестри Еберг: Ельвіра випередила Ханну на 12 секунд завдяки результату в спринті, оскільки Ханна допустила лише один промах.

На старт перегонів переслідування від України вийшли дві біатлоністки: Валя Семеренко вирішила пропустити етап, щоб краще підготуватися до Олімпіади.

Так, спочатку стартувала з 37-ї позиції Юлія Джима, і зробивши ставку на швидкість від початку вона відігравала позиції. І незважаючи на те, що вона допустила промах на трьох вогневих рубежах, Юлія все одно зуміла піднятися на 24-е місце.

Слідом за нею 41-а вийшла на старт Ірина Петренко, яка продовжує відновлюватися після хвороби. Але це не завадило їй промахнутися лише один раз із четвертою скорострільністю дня серед усіх учасниць. Навіть програвши на останньому колі кілька позицій, Ірина зуміла набрати перші собі очки Кубка світу, фінішувавши 33-ю, на останніх метрах обійшовши норвежку Каролін Кноттен.