iSport.ua,  19 січня 2022, 06:24
0
342

Суперниця українки знялася з матчу у третьому сеті.

У Мельбурні (Австралія) триває перший турнір Великого шолома у сезоні - Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№17 WTA) провела матч другого кола турніру, відкривши ігровий день на Margaret Court Arena.

Тенісистка зустрілася з представницею Франції Армоні Тан (№107 WTA) та зуміла здобути перемогу. Світоліна взяла перший сет, потім поступилася у другому, а третьому вела з рахунком 5:1, коли Тан знялася з матчу.

Дівчина звернулася за допомогою до лікаря, після чого її на візку забрали з корту.

Хармоні Тан знялася з матчу / Джерело: Getty Images

Australian Open

Мельбурн, Австралія

Жінки. Одиночний розряд

Друге коло

Армоні Тан (Франція) - Еліна Світоліна (Україна) - 3:6, 7:5, 1:5 *відмова Тан

Матч тривав 2 години 11 хвилин. Під час зустрічі Світоліна подала чотири ейси, припустилася двох подвійних помилок і реалізувала сім із 10-ти брейк-поїнтів.

Її суперниця жодного разу не подала навиліт, сім разів помилилася при введенні м'яча у гру та реалізувала п'ять із семи брейк-поїнтів.

Таким чином, Світоліна пробилася в третє коло турніру, де вона зіграє проти представниці Білорусі Вікторії Азаренко (№25 WTA), яка в другому раунді розібралася з Джил Тайхман зі Швейцарії (6:1, 6:2).

Нагадаємо, на старті турніру Еліна Світоліна обіграла ще одну француженку Фіону Ферро (6:1, 7:6 (4)).