Косенко: Другу половину проти Нідерландів провели невдало

Текст: ,  20 січня 2022, 10:34
0
120
Косенко назвав причини поразки Нідерландам на Євро-2022

Головний тренер збірної України з футзалу підбив підсумки першого матчу на чемпіонаті Європи-2022.

У матчі проти Нідерландів у діях українських гравців була скутість, адже у складі було дев'ять дебютантів на чемпіонатах Європи. Це стало однією із причин поразки. Про це після матчу заявив наставник збірної України Олександр Косенко.

З його слів, видно було, що гравці дуже бояться помилитися, а якщо боятися - невдовзі чи згодом будеш помилятися. Водночас Косенко закликав не посипати попелом голову, адже у збірної попереду ще два важливих матчі.

"Не змогли реалізувати моменти до перерви, пропустили швидкий гол у другій половині. Чомусь втратили концентрацію на старті другого тайму. Пропустили незрозумілі голи. Ці два пропущених м'ячі вибили нас із колії, а потім стався третій гол. Будемо відвертими, другу половину ми провели невдало. Переглядатимемо матч - і зробимо висновки.

Незважаючи на цю поразку, нам однаково належить перемагати далі. Будемо готуватися. Авжеж, це досить образлива поразка. Але шансів не втрачено. Потрібно обігравати Сербію та готуватися до матчу з Португалією", - наводить слова Косенка офіційний сайт Асоціації футзалу України.

Нагадаємо, збірна України зазнала поразки у стартовому матчі чемпіонату Європи-2022 від господарів турніру - команди Нідерландів (2:3).