Вірер виграла жіночий мас-старт в Антхольці, Джима провалилася

iSport.ua,  23 січня 2022, 16:55
0
312

Українка не впоралася зі стрільбою.

У неділю, 23 січня, завершився сьомий етап Кубка світу з біатлону, який проходив в італійському Антхольці-Антерсельві. Останньою гонкою етапу був мас-старт у жінок.

Переможницею мас-старту стала італійська біатлоністка Доротея Вірер. Спортсменка на останньому колі збільшила швидкість, завдяки чому виграла гонку.

Читай також: Норвегія виграла чоловічу естафету в Антхольці, Україна – шоста

Друге місце посіла представниця Білорусі Дінара Алимбекова, яка має один штрафний круг. Трійку найкращих замкнула француженка Анаїс Шевальє-Буше, яка була першою після останньої стрільби. На рахунку біатлоністки один промах, а відставання становило 11 секунд.

Україну у перегонах представляла Юлія Джима. Наша спортсменка приїхала до фінішу 28, відставши від лідера більш ніж на три хвилини. На рахунку Джими п'ять промахів.