Україна розібралася з Казахстаном та вийшла до півфіналу Євро-2022

iSport.ua,  31 січня 2022, 22:38
0
842

Підопічні Олександра Косенка в Амстердамі здобули яскраву перемогу над одним із фаворитів турніру.

Збірна України з футзалу здобула впевнену перемогу над Казахстаном у 1/4 фіналу Євро-2022.

Зустріч відбулася на стадіоні Зігго Доум в Амстердамі та завершилася з рахунком 5:3 на користь команди Олександра Косенка.

Українська збірна вийшла вперед на 15-й хвилині – голом відзначився Петро Шотурма. Наприкінці першого тайму команди обмінялися дуже небезпечними атаками, але все ж таки до взяття воріт справа не дійшла.

На 25-й хвилині підопічні Косенка подвоїли свою перевагу. Корсун побіг в атаку, отримав розкішну передачу від Зварича та впевнено переграв голкіпера суперників. Потім уже сам Зварич відзначився у воротах Казахстану.

На 34-й хвилині Дуглас Жуніор відіграв один м'яч, а через чотири хвилини Оразов знову зменшив розрив у рахунку. Кінцівка вийшла дуже яскравою – казахи забили ще один м'яч, але перед цим українська збірна двічі вразила ворота опонентів. Голи на рахунку Разуванова та Лебедя.

У півфіналі збірна України зустрінеться з переможцем пари Росія – Грузія.

Казахстан - Україна 3:5

Голи: Дуглас Жуніор, 34, Оразов, 38, 40 - Шотурма, 15, Корсун, 25, Зварич, 30, Разуванов, 39, Лебідь, 39

Казахстан: Ігіта - Кнауб, Турсагулов, Дуглас Жуніор, Оразов, Карагулов, Валіуллін, Акбаліков, Єсенаманов, Токаєв, Сагіндиков, Атантаєв

Україна: Ципун - Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич, Радевич, Разуванов, Лебідь, Сірий, Абакшин, Журба, Педяш