Україна у запеклому матчі поступилася Росії та зіграє за третє місце на Євро-2022

iSport.ua,  4 лютого 2022, 19:39
0
332

Визначився перший фіналіст турніру.

У рамках півфіналу чемпіонату Європи-2022 з футзалу збірна України мала зустріч із національною командою Росії.

На другій хвилині зустрічі збірна Росії відкрила рахунок. Соколов пробив здалеку, але м'яч влучив у кількох гравців, це ускладнило роботу для Ципуна. Кирило зміг тільки зачепити рукою м'яч, який зрештою закотився у ворота.

Збірна Росії високо пресингувала українську команду, українці багато помилялися під час передач і в контролі м'яча. Так слушний момент мав Давидов, але пробив відчутно повз ворота України. Підопічні Олександра Косенка намагалися вийти з оборони за рахунок індивідуального дриблінгу. Чернявський, Шотурма, Корсун намагалися пролізти через фланги, але спроби були марними.

У середині першого тайму Ципун зробив кілька вкрай важливих сейвів: спочатку витягнув удар Соколова, потім відбив удар Абрамова, і Абрамов в один дотик пробив потужно з семи метрів, потім добре відіграв при стандартах.

Головний тренер України Косенко прийняв рішення грати у п'ять польових, аби збити темп гри, адже росіяни високо пресингували і на нашому рахунку вже було п'ять фолів, і створити моменти біля воріт суперника.

Джерело: УАФ

Спочатку українські футзалісти добре тримали м'яч, але потім припустилися помилки. Україна втратила м'яч під час атаки у гри вп'ятьох, потім Зварич завадив Путілову вести м'яч від воріт, але зробив це заслабо. Так Михайло не встиг повернутися, щоб вийшов Ципун, а Путілов уже закинув у наш штрафний майданчик, де Афанасьєв із другої спроби забив: спочатку пробив головою у штангу, а потім відправив м'яч у дальній кут.

Буквально під час наступної атаки Україна відіграла один м'яч – гра вп'ятьох дала результат. Сірий був першим на відскоку і пробив точно у дальній кут воріт Росії.

Наприкінці тайму збірні обмінялися моментами: спочатку Пауліньйо не зміг пробити Ципуна під час виходу один в один, а потім удар Лебедя пройшов у штангу.

Старт другої двадцятип'ятихвилинки був динамічним. Збірна Росії могла забивати ще після стінки Ніязова й Давидова, який влучив у штангу з кількох метрів, коли пробивав по порожніх воротах. Наступні хвилини зустрічі минули у досить спокійній атмосфері, без особливих моментів. Це затишшя збурив Ніязов, коли ударом ножицями збільшив перевагу своєї збірної.

Косенко знову повернувся до гри вп'ятьох, аби врятувати гру. Одразу момент мав Шотурма, але не зміг пробити Шотурму. Росія відповіла на це ударом Абрамова, який через себе пробив трохи неточно з воротарської лінії.

Україна дедалі більше тиснула на ворота суперника, це дало гол Абакшина. Данило підставив ногу після передачі Шотурми. Останні хвилини зустрічі минули під величезним тиском України.

Шотурма міг зрівняти рахунок, але пробив повз із трьох метрів. Потім українська збірна отримала пенальті після фолу Афанасьєва на Корсуні. Шотурма підійшов до точки, але пробив по центру воріт, де й залишився Путілов.

Незважаючи на змарнований шанс зрівняти рахунок, Україна тиснути далі. Реальний гольовий момент мав Абакшин, але з кількох метрів промазав по воротах. На останніх секундах Лебідь отримав м'яч у воротарській, але не зміг його обробити.

Збірна України у видовищному матчі програла Росії. Тепер на підопічних Косенка чекає матч за третє місце.

У другому півфіналі зіграють збірні Португалії та Іспанії. Початок зустрічі о 21:00 за часом Києва.

Україна - Росія 2:3

Голи: Сірий, 16, Абакшин, 35 - Соколов, 2, Афанасьєв, 15, Ніязов, 31

Росія: Путілов - Абрамов, Соколов, Пауліньйо, Нандо, Мілованов, Ніязов, Чишкала, Абрамович, Давидов, Афанасьєв, Замтарадзе

Україна: Ципун - Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич, Радевич, Разуванов, Лебідь, Сірий, Абакшин, Журба, Педяш, Фаренюк, Савенко