Українські саночниці провели тренувальні заїзди

iSport.ua,  5 лютого 2022, 10:16
0
118

У Пекіні спортсмени активно готуються до змагань.

У рамках Олімпійських ігор-2022 у Пекіні відбулися тренувальні заїзди серед жінок, які виступають у санному спорті (група В).

Від України участь у жіночій одиниці беруть участь Юліанна Туницька та Олена Стецьків.

У першому тренувальному заїзді дня Туницька стала 10-ою (з 17-ти спортсменок, що стартували), програвши 1,730 секунди Наталі Гайзенбергер з Німеччини. Стецьків у цьому заїзді не зуміла фінішувати.

Наступного заїзду до фінішу прийшли обидві українки – Туницька стала 14-ю, а Стецьків – 15-ю. Найкращою знову виявилася німкеня Гайзенбергер.

Зазначимо, що змагання серед жінок-одинаків стартують у понеділок, 7 лютого. Медалі будуть розіграні наступного дня, 8 лютого.