У Пекіні розіграли перший комплект медалей

iSport.ua,  5 лютого 2022, 10:42
0
406

Першими медальними змаганнями на Олімпіаді став жіночий скіатлон.

У суботу, 5 лютого, на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні (Китай) був розіграний перший комплект медалей.

Першими медальними змаганнями стали лижні перегони, саме скіатлон серед жінок (7,5 км+7,5 км).

Докладніше про скіатлон читайте тут

За правилами скіатлону, перші 7,5 км спортсменки долають класичним стилем (усю дистанцію вони йдуть по попередньо підготовленій лижні, що складається з двох паралельних ліній), а потім 7,5 км – стилем коньків.

Перемогу здобула головна фаворитка – Тереза ​​Йохауг із Норвегії. Її час становив 44:13.7. Другою стала представниця ДКР Наталія Непряєва, яка відстала на 30 секунд. Бронзова медаль дісталася австрійці Терезі Штадлобер, якій забракло 0,3 секунди до срібла.

Цікаво, що Йохауг вперше у кар'єрі виграла особисте олімпійське золото. Раніше вона мала лише золото в естафеті, а також особисті срібло (30 км) і бронзу (10 км класика).

Участь у перегонах також взяли українські лижниці – Вікторія Олех, Юлія Кроль, Марина Анцибор та Дар'я Рубльова.

На жаль, наші спортсменки фінішували у десятці найгірших. Найкращий результат із українок у Марини Анцибор – 56-те місце.

Зазначимо, що для Олех, Кроль та Рубльової це був дебют на Олімпіадах.