Українські саночниці провели чергові тренувальні заїзди

iSport.ua,  6 лютого 2022, 06:21
0
98
Саночниці провели чергові тренувальні заїзди

У Пекіні в рамках Олімпійських ігор-2022 відбулися чергові два тренувальні заїзди серед жінок, які виступають у санному спорті (одиначки).

У цій дисципліні від України виступають дві спортсменки – Юліанна Туницька та Олена Стецьків. Обидві українки впоралися з тренувальними заїздами та не злетіли із саней.

18-річна Туницька, для якої це дебютні Ігри на дорослому рівні (раніше брала участь у Юнацькій Олімпіаді-2020) у першій спробі показала 19-й результат (з 37-ми спортсменок), відставши від лідера на 1.248 секунди.

Другий заїзд був для спортсменки трохи гіршим – вона стала 22-ю з 35 саночниць, відставши вже на 1.612 секунди.

Юлианна Туницкая
Юліанна Туницька / Джерело: Getty Images

27-річна Стецьків, яка виступає втретє на Олімпіаді, показала час трохи гірший, ніж її молодша співвітчизниця. І в першому, і в другому заїздах вона стала 27-ю, відставши від лідера на 2.874 та 2.004 відповідно.

Елена Стецкив
Олена Стецків / Джерело: Getty Images

Зазначимо, що змагання серед жінок-одинаків стартують у понеділок, 7 лютого. Медалі будуть розіграні наступного дня, 8 лютого.