Україна розгромно поступилася Іспанії у матчі за бронзу чемпіонату Європи з футзалу

iSport.ua,  6 лютого 2022, 17:15
0
1660

Команда Олександра Косенка на мінорній ноті завершує виступи на турнірі, не зумівши здобути медалі.

У Нідерландах на амстердамському стадіоні Зіґґо Доум відбувся матч за третє місце чемпіонату Європи з футзалу, в якому збірній України протистояла команда з Іспанії.

На превеликий жаль, нашій національній команді не вдалося вибороти бронзові медалі турніру, поступившись у поєдинку з рахунком 1:4.

Всередині першого тайму іспанці відкрили рахунок зусиллями Мельядо. Через шість хвилин Ігор Чернявський відновив паритет у матчі, проте буквально за хвилину пізніше Солано знову вивів Іспанію вперед.

Події у другій 20-хвилинці складалися не найкращим чином. Протягом 26 секунд наша збірна примудрилася двічі пропустити: голами відзначилися Бойіс та Адольфо. Емоції головного тренера збірної України Олександра Косенка чудово передали почуття всіх українців.

Лише чудова гра Кирила Ципуна, який щоразу робив сейви, залишала нашу команду у грі. Проте в атаці в українських футзалістів мало що виходило. Як підсумок: поразка 1:4 та четверте місце за підсумками чемпіонату Європи.

Незважаючи на результати в останніх двох іграх, варто подякувати гравцям та Олександру Косенку за ту гру, яку наша збірна продемонструвала на турнірі, видавши найкращий результат України за останні 17 років, діставшись півфіналу чемпіонату Європи.

Іспанія – Україна 4:1

Голи: Мельядо, 11, Солано, 18, Бойіс, 31, Адольфо, 32 – Чернявський, 17.

Іспанія: Ерреро, Лозано, Гомес, Мельядо, Ортіс, Солано, Адольфо, Боїс, Борха, Дідак, Моралес, Рауль, Чино.

Україна: Ципун, Зварич, Корсун, Чернявський, Шотурма, Абакшин, Журба, Лебідь, Педяш, Радевич, Разуванов, Савенко, Сірий, Фаренюк.

Попередження: Зварич, Сірий.