Гігантський слалом: Українка Шепіленко показала 45-й результат у першому заїзді

iSport.ua,  7 лютого 2022, 05:21
0
164

Із 82 спортсменок, які взяли участь у заїзді, фінішували лише 60.

У понеділок, 7 лютого, у Пекіні (Китай) буде розіграно комплект медалей у гігантському слаломі серед жінок (гірськолижний спорт).

Спортсменки вже виконали перший заїзд, за підсумками якого єдина представниця України - Анастасія Шепіленко - показала 45-й результат. Для проходження дистанції дівчині знадобилося 1:05.95. Відставання від лідера становило 8.39 секунди.

Найкращою у першому заїзді стала представниця Швеції Сара Хектор із результатом 57.56.

Зазначимо, що всього на старт вийшли 82 спортсменки, із них фінішувати зуміли лише 60.

Другий заїзд розпочнеться о 08:30 за київським часом, і після нього визначаться призери у цій дисципліні.