Олімпіада-2022: Американці виграли золото в міксті у сноуборд-кросі

iSport.ua,  12 лютого 2022, 05:43
0
7

У Пекіні завершились чергові змагання.

У суботу 12 лютого, в рамках Олімпійських ігор-2022 у Пекіні (Китай) відбувся розіграш медалей у сноуборд-кросі серед змішаних команд.

У змаганнях виступали по два спортсмени в одній команді – чоловік та жінка.

Перемогу у фіналі здобула команда США 1, яку представляли досвідчений спортсмен Нік Баумгартнер та олімпійська чемпіонка Пекіна у жіночому сноуборд-кросі Ліндсі Джекобелліс.

Линдси Джекобеллис и Ник Баумгартнер празднуют победу

Ліндсі Джекобелліс та Нік Баумгартнер святкують перемогу / Джерело: Getty Images

Друге місце дісталося команді Італія 1, за яку виступили бронзовий призер Пекіна Омар Візінтін та Мікела Мойолі.

Бронзу завоювала команда Канада 1, представлена ​​Еліотом Гронденом, який виграв срібло в чоловічих змаганнях, і Мерієта Одін, яка стала бронзовою медалісткою в Пекіні в жіночому сноуборд-кросі.