Олімпіада-2022: Швейцарець Одерматт виграв золото у гігантському слаломі

iSport.ua,  13 лютого 2022, 10:47
0
180

Українець Іван Ковбаснюк пропустив ці змагання.

У неділю, 13 лютого, у Пекіні (Китай) в рамках Олімпійських ігор-2022 завершилися змагання з гігантського слалому (гірськолижний спорт).

Перемогу здобув швейцарський гірськолижник Марко Одерматт, підсумковий час якого становив 2:09.35.

24-річний спортсмен завоював перше олімпійське золото у кар'єрі на своїх дебютних Іграх. У Пекіні він також брав участь у швидкісному спуску, де посів 7-е місце, та у супер-гіганті, де не зумів фінішувати.

Марко Одерматт

Марко Одерматт / Джерело: Getty Images

Срібло дісталося представнику Словенії Жану Краньцю. У першій спробі він показав лише восьмий результат, але зумів стати найкращим у другій спробі, що й принесло 29-річному гірськолижнику медаль.

Це вже треті Ігри у кар'єрі спортсмена, проте вперше він опинився на п'єдесталі.

Бронзову нагороду виграв французький гірськолижник Матьє Февр, який, як і Кранець, втретє у кар'єрі виступив на Олімпіаді та вперше завоював медаль.

Матьє Февр (Франція) +1.34.

Зазначимо, що український гірськолижник Іван Ковбаснюк вирішив пропустити ці змагання.