ОІ-2022: Швейцарська гірськолижниця стала найкращою у швидкісному спуску

iSport.ua,  15 лютого 2022, 07:27
0
182

Корінн Зутер випередила володарку срібної медалі всього на 16 сотих.

У вівторок, 15 лютого, у програмі Олімпійських ігор-2022 у Пекіні (Китай) було розіграно медалі у швидкісному спуску у жінок (гірськолижний спорт).

Переможницею змагань стала швейцарська гірськолижниця Корінн Зутер, яка здолала трасу за 1:31.87.

Корінн Зутер / Джерело: Getty Images

Це вже другі Ігри у кар'єрі 27-річної спортсменки, однак у Пхенчхані-2018 вона не здобула жодної нагороди. Таким чином, вона не просто взяла свою першу олімпійську медаль, а й уперше у кар'єрі стала чемпіонкою Ігор.

Друге місце дісталося представниці Італії Софії Годжі, яка програла суперниці лише 16 сотих. Зазначимо, що на минулих Іграх 29-річна спортсменка була переможницею у цій дисципліні.

Софія Годжа / Джерело: Getty Images

Бронзу завоювала ще одна італійка Надя Делаго - її відставання від лідера становило 57 сотих. Це дебютні Ігри у кар'єрі 21-річної гірськолижниці, і вона одразу взяла медаль.

Надя Делаго / Джерело: Getty Images

Зазначимо, що Україна не була представлена ​​у цій дисципліні.