Українець Ковбаснюк завершив боротьбу у слаломі, не фінішувавши у першому заїзді

iSport.ua,  16 лютого 2022, 06:22
0
261

У Пекіні розпочався розіграш чергового комплекту медалей.

У середу, 16 лютого, у Пекіні (Китай) розіграють комплект олімпійських медалей у слаломі у чоловіків (гірськолижний спорт).

У рамках програми змагань відбувся перший заїзд, у якому виступили 87 гірськолижників. Серед учасників був і український спортсмен Іван Ковбаснюк.

На жаль, 28-річний українець не зумів фінішувати у першому заїзді, і, таким чином, він вибув із боротьби за медалі (у слаломі переможець визначається за сумою часу за два заїзди).

Їз усіх учасників успішно перший заїзд подолали лише 52 гірськолижники. Найкращий результат показав австрієць Йоганнес Штрольц, який у Пекіні вже виграв золото у комбінації.

Другим зараз йде Хенрік Крістофферсен з Норвегії, а третім - його співвітчизник Себастьян Фосс Сулевог.

ТОП-20 найкращих гірськолижників після першого заїзду:

Зазначимо, що змагання зі слалому продовжаться 16 лютого о 07:45 за київським часом.