Корреспондент.net,  4 квітня 2022, 09:58
0
86
Козлюк приніс Україні другу медаль чемпіонату Європи

Український борець на турнірі у Будапешті посів третє місце у категорії до 97 кілограмів.

Владлен Козлюк виграв для збірної України ще одну медаль чемпіонату Європи з греко-римської боротьби у Будапешті. Спортсмен став третім у ваговій категорії до 97 кілограмів.

У вирішальному поєдинку наш атлет переміг норвежця Фелікса Балдауфа, який був чемпіоном Європи у 2017 році. Не віддавши скандинаву жодного очка, Козлюк впевнено здолав суперника з рахунком 8:0.

Зазначимо, що 25-річний спортсмен уперше в кар'єрі виступив на континентальній першості серед дорослих. До цього на його рахунку були нагороди лише на молодіжному та юніорському рівнях.

Для збірної України це друга нагорода чемпіонату Європи у Будапешті. Раніше Олександр Гришин у категорії до 63 кілограмів приніс Україні також бронзову медаль.

Також зазначимо, що на шляху до медалі Козлюк у 1/8 фіналу переміг минулорічного віце-чемпіона світу серед юніорів Тирона Стеркенбурга (7:2) з Нідерландів, а у чвертьфіналі впорався з бронзовим призером ЮЧС-2019 (8:4). Туреччини. У 1/2 фіналу українець програв віце-чемпіону світу 2018 року Кирилові Мілову (1:7) із Болгарії.

ТЕГИ: сборная Украиныгреко-римская борьбаЧемпионат Европыбронза