Україна виграла Дефлімпіаду з рекордом за медалями

0
1437
Українські футболісти перемогли на Дефлімпіаді

У бразильському місті Кашіас-ду-Сул завершилися Ігри серед спортсменів із порушенням слуху.

Збірна України тріумфально закінчила Дефлімпіаду-2021, яка тривала у бразильському місті Кашіас-ду-Сул. Наші спортсмени отримали лідерство у медальному заліку з першого дня змагань та впевнено утримували перше місце протягом усього турніру.

У результаті українці стали недосяжними у медальному заліку для суперників за три дні до офіційного завершення Ігор. Літня Дефлімпіада закінчилася фінальними матчами у футболі та марафонськими забігами. Україна в останній день змогла виграти ще одне золото - у чоловічому футболі.

Зрештою збірна України впевнено виграла медальний залік Дефлімпіади. Загалом наші спортсмени здобули 138 медалей: 62 золота, 38 срібних та 38 бронзових. Таким чином, виступ українців став рекордним для нашої команди за всю історію виступів. Найбільше нагород було завойовано у плаванні та легкій атлетиці.